Субота, 20.10.2018, 22:14

Кілійський районний будинок науково-технічної творчості

Календар
«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Грудень » 14 » 1(районний ) етап конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів – членів МАН з 11 листопада по 01 грудня 2013/2014 н.р
14:44
1(районний ) етап конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів – членів МАН з 11 листопада по 01 грудня 2013/2014 н.р      11 листопада  2013 року в Кілійському  районі  розпочався районний етап  щорічного  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої  академії  наук ( далі МАН) . Цей конкурс – захист -  є одним із провідних заходів України. Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей , виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

      Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

      Протягом 2013/2014 навчального року в систему роботи МАН включено нові секції та наукові відділення. З урахуванням цього  у  цьому році конкурс - захист  охоплює  9 відділень : фізики і астрономії; математики; історії; філософії та суспільствознавства ,мовознавства; літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; екології та аграрних наук; наук про Землю; хімії та біології. В цих відділеннях працюють  19 секцій: фізики; математики; всесвітньої історії; історичне краєзнавства; етнології; археології; теологія, релігієзнавство та історія релігії; правознавства; української мови; англійської мови; української літератури; мистецтвознавства; екології; географія та ландшафтознавства; світової літератури; валеологія; біології людини; зоологія та ботаніка; медицини; хімії та біології.

      На районний етап, що зазвичай відбувається у листопаді, подались 82 заявки  учнів  , які є слухачами, кандидатами і дійсними членами  Малої академії наук  « Прометей», подавались заявки   . адміністрацій  закладів ЗНЗ та ПНЗ, для  участі у І  заочному  турі районного  етапу МАН .

     Членам журі  Малої академії наук « Прометей» у складі 53 вчителів  ЗНЗ району було  представлено  67 робіт оформлених відповідно до вимог .  Після читання робіт до очного туру, який  відбувся 01 грудня 2013   було допущенно   57 учнів ЗНЗ та ПНЗ району , учням написані рецензії  в  котрих були зауваження для удосконалення роботи . Учні   при підготовці до  очного туру  корегували  і удосконалювати текст роботи та презентації з урахуванням виявлених недоліків.

  Членам журі  підготовані   контрольні  роботи  для теоретичного туру захисту. 1 грудня журі  відповідально працювало з 09.30  до 14.00 годин.   Були   визначені переможці районного етапу і учасники обласного етапу.    Високий рівень наукових робіт , значне зростання самостійності, оригінальності, новизни досліджень показали    10 учнів ЗНЗ та ПНЗ району , вони посіли  І місця  в відповідних секціях :

Жамбей Тетяна11кл  /Трудівська ЗОШ І-ІІІ ст.. / кер Коломієць Г.О.;

Крюков Даниїл 8 кл.та  Шевель Наталля 10 кл. /Вилківська ЗОШ І-ІІІст. №1/ кер.Фоміна Л.О.;

Манєва Карина 11кл.  /Новоселівська ЗОШ І-ІІІст./ Кер. Васильєва В.З.;

Время Вікторія  11кл. кер.Маларьова Н.О та Черкес Ольга 11кл. кер Нерушиян Н.П./ Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІІст. №3 – ліцей /;

Столянова Анастасія 11кл./Вилківський НВК «ЗОШ І-ІІІст. – ліцей»/ кер.ГоцайЛ.С.;

Ракова Анастасія 11кл кер. Газізов Н.С та Бостан Ганна 11кл.кер. Киркілан Г.М. / Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІІст. №1 – ліцей»/

Краснобаева Елізавета 10 кл /ПриморськаЗОШ І-ІІІст. /кер Іванова В.М.

        Вдало виступили на конкурсі та посіли    ІІ місця  в відповідних секціях 18 учнів:                                                                       

 Погоня Аліна вихованка гуртка «Юні друзі природи» КРБНТТУМ  учениця Червоноярськой НВК «ЗОШ І-ІІІст. – Д/С»кер Вігер І .О.

Петренко Христина 11кл. / Кілійський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. №4 – гімназія »/  кер Головченко Н.Є.

Тищенко Олександра 10 кл. КЗО «КРБНТТУМ» кер.Вігер І.О.

Голобородов Костянтин 10 кл. / Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІІст. №1 – ліцей»/ кер. Бойченко В.В.

Каса Аліна 11кл. /Новоселівська ЗОШ І-ІІІст/ кер. Камінна І.В.

Крайнікова Маргаріта 9кл /Вилківська ЗОШ І-ІІІст. №1/ кер. Овсянникова О.В.

Клименко Тетяна 10кл /Шевченківська ЗОШ І-ІІІст №2/ гурток « Українська мова» КРБНТТУМ кер. Решетник Г.Д.

Мелентьев Віктор 11кл. /Вилківська ЗОШ І-ІІІст. №1/ гурток «Історичне краєзнавство» кер . Дарчук О.В.

Спінзурат Ірина 10кл. /Старотроянівська ЗОШ І-ІІІст./ кер. Нікольчева Т.М.

Дулевіч Микита 9кл. /Старотроянівська ЗОШ І-ІІІст./ гурток «Українська мова»  кер. Карайван Н.В.

Вакаренко Валерія 11кл. / Кілійський ЗОШ І-ІІІст. №2/ кер. Іотка М.М.

Коваленко Наталля  8кл.  / Кілійський ЗОШ І-ІІІст. №2/ кер. Кушнір Л.В.

Іщенко Христина 11кл. / Вилківська НВК «ЗОШ І-ІІІст. – ліцей»/кер. Юріна М.К.

Шевчик Оксана 11кл. / Кілійський ЗОШ І-ІІІст. №2/ кер Панчина О.С.

Подкопаев Александр 11кл. / Кілійський ЗОШ І-ІІІст. №2/ кер. Генчева Н.П.

Масленникова Валенина  8кл. / Приморська ЗОШ І-ІІІст / кер. Антоненко І.А.

Кація Ніколетта  8кл.  /Вилківська ЗОШ І-ІІІст. №1/ кер. Сидильникова Т.М.

Божко Ірина  10кл. /Кілійський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. №4 – гімназія »/ Лавник В.І.

 

  Успішно представили роботу, та посіли в відповідних секціях ІІІ місця 16 учнів.

 Членами журі рекомендовано направити  для участі у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН  - 12 робіт :.

Жамбей Тетяна /Трудівська ЗОШ І-ІІІ ст.. / кер Коломієць Г.О.;

Шевель Наталля 10 кл. /Вилківська ЗОШ І-ІІІст. №1/ кер.Фоміна Л.О.;

Манєва Карина /Новоселівська ЗОШ І-ІІІст./ кер. Васильєва В.З.;

  Время Вікторія  11кл. кер.Маларьова Н.О та Черкес Ольга 11кл. кер Нерушиян Н.П./ Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІІст. №3 – ліцей /;

Ракова Анастасія 11кл кер. Газізов Н.С та Бостан Ганна 11кл.кер. Киркілан Г.М. / Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІІст. №1 – ліцей»/

Погоня Аліна вихованка гуртка «Юні друзі природи» КРБНТТУМ  учениця Червоноярськой НВК «ЗОШ І-ІІІст. – Д/С»кер Вігер І .О.

Краснобаева Елізавета 10 кл /ПриморськаЗОШ І-ІІІст. /кер Іванова В.М.

Петренко Христина 11кл. / Кілійський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. №4 – гімназія »/ кер Головченко Н.Є

Столянова Анастасія 11кл./Вилківський НВК «ЗОШ І-ІІІст. – ліцей»/ кер.ГоцайЛ.С.;

Тищенко Олександра 10 кл. КЗО «КРБНТТУМ» кер.Вігер І.О.

В цілому можна зрозуміти, що робота над науковою роботою та підготовка до конкурсу-захисту МАН є досить кропіткою працею, з усіх боків : с боку керівників робіт та авторів( учнів ) ,сбоку районного журі  та с боку орг. комітету  що вимагає багатьох ресурсів, і може хтось злякався цих об’ємів, але згадаємо про мотивацію, яка обговорювалася на початку статті. Справа має бути не у нагородах, а у самому процесі, що залучає дітей до істинної наукової роботи зі своїми закономірностями та особливостями.

Переглядів: 210 | Додав: СЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: